ElmapubHakkında

Hakkımızda

1981 yılında “En kaliteli restoran ve pub standartları ile müşterilerine dünya standartlarını sunmak” ilkesiyle yola çıkan Elma Pub & Beercity, geçen 37 yıllık süreçte Beşiktaş’ta, en büyük Restoran & Pub olmayı başarmıştır.

Profesyonel şefin özenle hazırladığı yemek menüsü ve Elma Pub’a özel hazırlanan koktelyller ile müşterilerine Beşiktaşın kalbinde güler yüzle hizmet vermeye devam ediyor.


 

MİSYONUMUZ


Öncelikli prensibimiz kaliteli,profesyonel ve insan sağlığını ön planda tutan hizmet anlayışımızın ışığında güvenilir bir müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Sektörün arz-talep dinamiğini sürekli takip eden değişim politikamızla Türk ve Dünya mutfaklarını usta ellerde hazırlanmış lezzetlerle harmanlayıp bunları alkollü ya da alkolsüz içeceklerle siz değerli müşterilerimize “hizmette sınırsızlık” anlayışıyla yaşatmaktır.

VİZYONUMUZ

Kalitemizden, prensiplerimizden ve tarzımızdan ödün vermeden
bunun yanında değişim politikamızın da gerektirdiği şekilde yeniliklere ayak uydurarak sektörde öncü olmak; mevcut konseptimizi daha üst noktalara ulaştırıp önce İstanbul’da sonra Türkiye’de markalaşma yolunda sağlam adımlarla ilerlemek…